2024 – Majewski

Szymon Majewski  Kto panu to zrobił?

Będzie to prawdziwie DZIKA INAUGURACJA. Na scenie Sztygarki pojawi się „różowy dzik” – Szymon Majewski w różowym garniaku.
O tym, co powie i co pokaże podczas tego wyjątkowego spotkania, mówi tak:
„Zaproszę Was do mego świata nerwic i obsesji. Będę się śmiał nieustannie z siebie, żeby odpowiedzieć sobie na pytanie „Kto panu to zrobił?”.
Bardzo dużo rzeczy mnie swędzi i muszę je na scenie podrapać…
Monolog – czy tam, jak kto woli, stand-up, a może czasami sit-down – będzie o tym wszystkim, co mnie grzeje, a nawet przegrzewa. Będzie to samotna, przegrana walka na scenie z tematami, które od lat mnie fascynują.
W kotle mojej przegrzewki znajdą się; jazz, Edyta Górniak, Netflix, a nawet… nazwy leków.
Będzie o moich przygodach na statkach, zwierzę Wam się z tego, jak sprawdzam, czy mi rosną baniak i klata. Powiem, dlaczego przegrywałem wszystkie rankingi seksualne. Zaśpiewam, mimo że nie umiem, zagram, mimo że nie potrafię.
Usłyszycie w moim wykonaniu piosenkę w 30% francuską bez użycia języka obcego. Wbiję na Instagram Gosi Rozenek. Zostanę na chwilę influencerem i przegram z lajkami. Poddam szerszej analizie Davida Guettę i jego bity. Dowiecie się, dlaczego nie warto mnie zaczepiać na ulicy Brackiej i gdzie są ci, którzy to zrobili.
Będzie o tym, dlaczego szukałem majstra na dachu i dlaczego, gdy przychodzi do mnie robotnik, to pyta, czy mam młotek. Powiem Wam, dlaczego chodzę na boks, mimo że nie cierpię się bić. Będę bronił dębu Bartek, bo uważam, że jest lepszy niż serial „Stranger Things”.
Zobaczycie 57-letniego faceta i jego wzloty, loty i odloty. Będę się ruszał, chodził i biegał.
Opowiem Wam jeden żart, z którym mam KŁOPOT.
Pokażę, jak robię kozę.
Ubiorę się dobrze.
Na koniec wyjdę”.
Przyjmujecie zaproszenie?

Szymon Majewski

bilet online <